-89%
UZMAN EĞİTMEN YETİŞTİRME PROJESİ 1

UZMAN EĞİTMEN YETİŞTİRME PROJESİ

 3.500,00

BU PROJE; MEB VE DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI, İSTİHDAM GARANTİLİDİR.

4. DÖNEM UZMAN EĞİTMEN PROJESİ İÇİN 50 KİŞİLİK SINIRLI KONTENJAN BULUNMAKTADIR VE ÖNCELİK LİSANS MEZUNLARINDADIR.

EN AZ ÖN LİSANS MEZUNU YA DA LİSANS 3. SINIF ÖĞRENCİSİ OLUNMALIDIR.

MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi Programı ile Resmi olarak Eğitmen olacaksınız. Ayrıca Eğiticinin Eğitimi Programı dışında alacağınız toplam 14 Alanda Resmi Devlet Üniversitesi (SEM) ve MEB Onaylı Uzmanlık Eğitimleri ile Eğitmenlik Alanlarınızı Taçlandıracaksınız.

14 Daldaki Uzmanlık Eğitimleri, Ülkemizde ve Dünyada En Çok Talep Gören, Google da en çok aratılan Değerli Eğitimlerdir.

15 Alanda alacağınız Eğitimler ve Resmi Uzmanlık Belgeleri sayesinde isterseniz kendi Danışmanlık Şirketinizi de açabilirsiniz. Ya da şuan ki mesleğinize devam ederken, Uzman Eğitmen olarak çalışmalarınıza devam edip yan gelir elde edebilirsiniz.

Uzman Eğitmenlerimiz ile Devlet Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) Ortaklık Protokolü yapılacaktır. Böylelikle Adımıza Eğitim verebileceğiniz gibi, ÜCRETSİZ TALİ BAYİLİK hakkınız olacak. Ayrıca Uzman Eğitmenlerimiz REEL BAYİİ olmak isterlerse, %50 İNDİRİM hakkına sahip olacaklar.

  • Açıklama
  • Ek bilgi
  • Değerlendirmeler (0)

Açıklama

ALACAĞINIZ UZMANLIK EĞİTİMLERİ

1- Eğitimcinin Eğitimi ( MEB Onaylı )

2- İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi ( MEB Onaylı )

3- AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi ( MEB Onaylı )

4- Liderlik ve Etkin Yöneticilik Uzmanlık Eğitimi (Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı)

5- Etkili İletişim ve Beden Dili Uzmanlığı Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

6- Satış Pazarlama ve İkna Teknikleri Uzmanlığı Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

7- Stres ve Zaman Yönetimi Uzmanlığı Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

8- Biyoenerji Uzmanlığı ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

9- Hipnoz Uzmanlığı ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

10- NLP Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

11- NLP Master Pratisyenlik Uzmanlık Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

12- Aile Danışmanlığı Uzmanlığı Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

13- Yaşam Koçluğu Uzmanlık Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

14- Kariyer Koçluğu Uzmanlık Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

15- Öğrenci Koçluğu Uzmanlık Eğitimi ( Devlet Üniversitesi SEM ve MYK Onaylı )

UZMAN EĞİTMEN PROJESİ KATILIM ŞARTLARI

  • En az Ön Lisans Programı Bitirmiş Olmak ya da Lisans Öğrencisi olup en az 3. Sınıf Öğrencisi Olmak. (Öncelik Lisans Mezunlarına Verilmektedir.)
  • Adli Sicil Kaydının Temiz Olması.
  • TC. Vatandaşı Olunması.
  • Uygulamalı Eğitimlere En Az %70 Katılım Zorunluluğunu Kabul Etmiş Olmak.
  • Yapılacak Protokol Şartlarının Kabul Edilmesi ve Onaylanması.

GENEL BİLGİLENDİRME

Uzman Eğitmen Projesi; 2 Devlet Üniversitesinin Sürekli Eğitim Merkezi (SEM), MEB Ruhsatlı Uzaktan Öğretim Kurumları ve Ülkemizin Resmi Üst Sivil Toplum Kuruluşu olan Eğitim Konfederasyonu bünyelerinde gerçekleştirilmektedir. Bu Proje bir çok Vakıf ve STK tarafından desteklenmektedir. MEB ve Üniversitelerin Uzman Eğitmen Projemize katkıları sayesinde Resmiyet kazanmaktadır.

Bu proje kapsamında başta Kişisel Gelişim Sektörünün dünya devlerinden ve Dünya Motivasyon Şampiyonu olan Rektör Sayın Prof. Dr. Ali İLSEVEN; 25 yıllık bilgi ve tecrübesini sizinle paylaşıyor olacak. Böylelikle Uzmanlığını alacağınız Eğitimlerle ilgili Müfredat Desteği de sağlanmış olacak ve Verdiğiniz Eğitimlerde Fark Yaratacaksınız.

UZMAN EĞİTMEN PROJESİNİN AMACI

Ülke İnsanımızın Bireysel Gelişimi ve Kişisel Gelişimde Uzman olmaları adına başlattığımız bu projenin asıl amacı Eğitime ve İstihdama katkı sağlamaktır.

Uzman Eğitmen Ekibimiz ile amacımız; daha çok insana ulaşarak, doğru eğitim/belgelendirme ve Doğru Yönlendirme ile Ailelerinde huzurlu, İş Hayatında Başarılı, Çevresine Fayda Üreten Bireyler Yetiştirmektir.

EĞİTİMLER HAKKINDA

Uzman Eğitmen Projemizi, Alanlarında Tanınmış Uzman Eğitmenlerle Çalışarak Yönetmekteyiz.

Eğitimin Toplam Süresi 820 Saattir. 700 Saatlik eğitim uzaktan olup, Eğitimlerin 120 Saatlik bölümünü ise Uygulamalı Workshop olarak birebir alacaksınız. Böylelikle Uzaktan Eğitiminizi, Uygulamalı Eğitimlerle pekiştirmiş oluyoruz. Uzmanlığınızı aldığınız Eğitimlerle ilgili açılacak farklı kurs programlarına yada bir sonraki Uzman Eğitmen Projelerindeki Eğitimlere Ücretsiz olarak katılabileceksiniz.

Eğitimler bittikten sonra Eğitim Koordinatörünüz tarafından takibiniz sağlanmakta ve ihtiyaç duyduğunuz konularda gerekli destek tarafınıza sağlanmaktadır.

Alınacak Uzmanlık Eğitimleri sonrasında, Uluslararası Geçerli Resmi Belgeler alacaksınız ve tüm belgeler Ömür Boyu Geçerlidir.

REEL BAYİLİKTE %50 İNDİRİM FIRSATI ve UZMAN EĞİTMEN OLMANIZ HALİNDE KAZANACAĞINIZ HAKLAR

2 Devlet Üniversitesi ile MEB onaylı kurumumuzun ve Eğitim Konfederasyonunun Temsilcilik Reel ofislerini veya Sanal ofislerini açabileceksiniz.
Size Sunacağımız bu yetkinliklerle Eğitim vereceğiniz Okul, Kurum, Kuruluş ve Devlet dairelerine Kurumlarımızın Resmi Üst yazılarıyla Eğitim teklifleri verebilirsiniz. Yapılan tekliflere olumlu geri dönüş yapılması halinde Kurumun Eğitimlerini sizler vereceksiniz ve Eğitim gelirini de tamamen kendiniz alacaksınız. Ayrıca yapılacak her belgelendirmeden de %20 kazanç elde edeceksiniz.
Konuyla alakalı Protokol bilgileri ve şartları detaylı olarak sizlere sunulacaktır.

SEKTÖRDE İSİM YAPMAK ve ÜNLÜ BİR UZMAN OLMAK

Sektörde bu işi yapan kişisel gelişim uzmanları da size vereceğimiz bu uzmanlık Eğitimlerini alarak yola çıkmış ve kendi isimlerini duyurabilmek için epey gayret ve para sarf etmiştir. Ülkemizin en iyileri arasında yer alan 27 yılda 10 Milyonu aşkın insanımıza eğitimler veren Kurumlarımızın Uzman Eğitimci kimliğine sahip olarak, Kartvizitlerinizde bu markaları kullanabileceksiniz. Böylelikle Uzman Eğitmen olarak Markalaşabilmeniz için büyük bir fırsat yakalamış olacaksınız. Tek yapmanız gereken Uzman Eğitmen Projemize katılarak, Eğitimcilerinizi can kulağı ile dinlemek ve sürekli gelişimi hedef edinmektir.

NERELERE EĞİTİM VEREBİLİRSİNİZ?

Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları, Özel Sektör, Devlet Daireleri, Hastaneler, Fabrikalar, Şirketler… Kısacası tüm kamu kuruluşları ve özel sektörlerde eğitim ve belgelendirmeden kazanç sağlayabilirsiniz.
Hatta Dünya Kalkınma Ajanslarına ve AB fonlarına Projelendirmeler yaparak hibeler alabilirsiniz.
Koçluk ve NLP teknikleri ile Bireysel danışmanlık yaparak saatlik ücret olarak büyük gelirler elde edebilirsiniz.

 

Ek bilgi

Odeme Secenegi

, , ,

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“UZMAN EĞİTMEN YETİŞTİRME PROJESİ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: