Protez Tırnak Eğitimi

-16%
Protez Tırnak Eğitimi 1

Protez Tırnak Eğitimi

 650,00

Üniversite onaylı Protez Tırnak Eğitimi!!!

Bu fırsat kaçmaz!!!

  • Açıklama
  • Değerlendirmeler (0)

Açıklama

Protez Tırnak nedir ?

Protez Tırnak; takma tırnaktan farklı olarak tırnak ucuna özel bir malzeme kullanılarak yapılan ek uzantılardır. Tırnak ucuna yapıştırılan bu tırnaklar, iki farklı yolla uygulanır. Bu uygulamalardan biri akrilik sistem adı verilen, akrilik malzeme kullanılan sistemdir. Bir diğeri ise genelde daha fazla tercih edilen jel sistemdir.

Protez Tırnak işlemi sadece tırnak ucunuza uygulanır. Böylece tırnağınızın doğal büyümesi ve hava alması engellenmemiş olur. Protez Tırnak işlemini tercih eden kişiler; tırnaklarının sürekli bakımlı gözükmesini isteyen kişiler dışında, bazı yapısal bozukluğu olan, tırnak yeme alışkanlığı olan, tırnaklarında renk ve şekil bozukluğu olan ya da bunların dışında tırnağını uzatmak isteyen ancak kırılmalar yüzünden başaramayan, en son olarak da estetik olduğunu düşünerek, manikür için harcadığı zamanı kurtarmak isteyen kişilerdir.

2 hafta sonra, kısa bir süre alan bir bakım yaptırmanız sonucunda protez tırnaklarınızı uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Günümüzde Protez Tırnak işlemini yapan salon sayısı artmakta olup, eğitimli personeller sayesinde bu uygulamalar eskiye oranla çok daha popüler olmaya başlamıştır. Protez tırnak size bir ay boyunca oje derdini unutturmakta ve son derece bakımlı ve parlak tırnaklar vaat etmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Protez Tırnak Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: