İletişim Teknikleri Eğitimi (Kitap Hediyeli)

-40%
t-etkili-iletisim-muhtesem-teknikleri-kitabi-hediyeli-sertifikaeu

İletişim Teknikleri Eğitimi (Kitap Hediyeli)

 250,00  150,00

  • Açıklama
  • İnceleme (1)

Açıklama

İletişim becerilerini geliştirmek isteyen, yöneticilik yapan ya da yönetici adayı olan, karşısındakini etkilemek ve ikna etmek isteyen, satış ve pazarlama departmanlarında çalışan, müşteri ilişkileri alanında görev yapan herkes İletişim Teknikleri Eğitimi kayıtlarını kaçırmamalı!

Başarılı ve mutlu bir hayatın kapılarını açan iletişim, etkili şekilde olduğunda iş hayatının ve günlük hayatın stresinden kurtulmanızı, motivasyonunuzun artmasını, müşterileriniz ile sağlıklı bağ kurmanızı sağlayacak. Empati kurmayı, dinlemeyi ve dinletmeyi iletişim becerileri eğitimi ile öğreneceksiniz.

Canlılar arasında yapılan duygu, düşünce, bilgi ve davranış paylaşımlarıdır. Etkili iletişim kurma ihtiyacı çağımızın en temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Empatik iletişimin de vurgulandığı bu eğitim ile katılımcıların hem iş, hem de özel hayatlarında kullandıkları iletişim yöntemleri gözden geçirilerek; yapılan yanlışlıkların değiştirilmesi, düzeltilmesi için çeşitli çözüm yolları geliştirilmesi, organizasyon dahilinde birimler ve kişiler arası iletişim sisteminin uyum içerisinde işlemesinin sağlanması hedeflenmektedir.

İletişim Teknikleri Eğitimi (Kitap Hediyeli) için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5

    Kurumsal iş yerinde çalışanların alması gerektiğini düşünüyorum ve herkese tavsiye ederim


İnceleme yap

Bu ürünü sepete eklediniz: