Beden Dili Sanatı Eğitimi (Kitap Hediyeli)

-40%
t-beden-dili-sanati-egitimi-kitap-hediyeli-sertifikaeu

Beden Dili Sanatı Eğitimi (Kitap Hediyeli)

 250,00  150,00

  • Açıklama
  • İnceleme (1)

Açıklama

Beden dili aslında kendi başına bir şey ifade etmez. Bundan dolayı beden dili, sözler  ve ses tonuyla birlikte bir anlam ifade edebilmektedir. Herhangi bir davranış sadece vücut dili anlamına göre yorumlanırsa yanılgıya düşülebilmektedir.Bunun için beden dilinin ne anlama geldiğini, hangi davranışın bizi nasıl etkilediğini ya da karşı tarafı bizim yaptığımız herhangi bir beden hareketinin ( el, kol, baş vs. hareketlerin ) nasıl bir ruh haline soktuğunu bilmek bizlere iletişimde büyük avantaj sağlamaktadır.

Aslında herkesin hayatında beden dili vardır çünkü herkesin bir bedeni vardır. Dünyada beden dili olmayan hiçbir varlık yoktur. Doğan her çocuk beden dilini bilerek doğmaktadır. Bebekler karşı tarafa (anne, baba vb. ) bir şeyler anlatmak istediklerinde, sözcükleri kullanamadıkları için beden dilini kullanarak kendilerini ifade etmeye çalışmaktadırlar. Bebekler genellikle çıkardıkları seslerle, ses tonlamalarıyla bazen ağlayarak bazen el kol hareketleriyle bazen de beğendikleri ve istedikleri şeyleri gözleriyle takip ederek kendilerini anlatmaya çalışırlar.

Beden Dili Sanatı Eğitimi (Kitap Hediyeli) için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5

    Bu eğitimi daha uygun bir yerde görmedim. kitap fiyatına eğitim, kitap ve sertifika nerdeyse bedava ilgilenen herkese öneriyorum


İnceleme yap

Bu ürünü sepete eklediniz: