Başarı ve Motivasyon Eğitimi (Kitap Hediyeli)

-40%
t-basari-anahtari-motivasyon-egitimi-kitap-hediyeli-sertifikaeu

Başarı ve Motivasyon Eğitimi (Kitap Hediyeli)

 150,00

  • Açıklama
  • İnceleme (1)

Açıklama

Motivasyon ve başarı hiçbir zaman ayrı düşünülemez; çünkü insanın bir işi yapıp başarılı olması için motivasyona, onu başarıya götürecek itici güçlere ihtiyacı vardır. Herkes farklı motivasyon stratejisine sahiptir. Bazıları hazza yaklaşmacıdır bazıları acıdan uzaklaşmacı, bazıları benzerlikçidir bazıları farklılıkçı. Her birine ayrı yaklaşmak gerekir. Başka bir motivasyon şekliyse etkilenmedir. Kimi içe odaklı kimi ise dışa odaklıdır. Bazıları özgürlükçü bazıları kuralcıdır. Garantici ve fırsatçıları da unutmamak lazım.

Bir çalışandan en iyi verim almanın yolu onun yapısını bilme ve ona uygun, sahip olduğu özelliklere göre iş ve yaşam alanları oluşturmaktır. Çalıştığımız insanları gerektiği gibi tanımazsak hiçbir zaman istediğimiz şekilde çalışmayacaklardır. Bu nedenle biz de istediğimiz kazancı hiçbir zaman elde edemeyiz. Eğitimdeki amacımız kişilerin motivasyon stratejilerini öğrenip hepsine doğru yaklaşım sergileyerek işe daha istekli gelmelerini sağlayarak verimliliklerini arttırmaktır.

Bu eğitim sadece iş hayatında değil aynı zamanda aile ve özel hayatta da birlikte olduğumuz insanları anlamak ve onlara gerektiği gibi davranmak konusunda çok faydalı olmaktadır. Çevremizdeki kişilerden en iyi verimi alabilmemiz için onlara uygun ortamlar yaratmalıyız. Bu da ancak onları daha iyi tanıyabilmekle olur.

Başarı ve Motivasyon Eğitimi (Kitap Hediyeli) için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5

    +1


İnceleme yap

Bu ürünü sepete eklediniz: